پابوسی

سلام

هفته گذشته بدلیل موفقیتی که همکاران خوبم در آموزش ابتدایی و نمایندگان مجلات رشد در آموزش و پرورش شهرستان و مناطق کسب کرده بودند به میزبانی سازمان پژوهش وزارت به پابوسی امام رضا مشرف شدند .

در این برنامه قرار بود  افتخار پابوسی و  همراهی همکاران نصیبم شود .

داخل ماشین از هتل به سمت مدرسه استثنایی مهر در ساری می رفتم که فرصت شد تا با آقای ناصری مدیر کل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت (که در مشهد منتظرم بودند) تلفنی ارتباطی داشته باشم و از عدم حضورم عذر خواهی کنم . بعد صحبت آقای قدمی معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی که افتخار همراهیش را داشتم گفت چی شد با کمی مکث گفتم امروز در مشهد برنامه داشتم و نرفتم .

فهمید بخاطر ایشان نرفتم فرمود چرا نرفتی ؟ گفتم قرار بود زیارت امام رضا (ع) برم که انشاالله امام رئوف قبول می کنه .

ادامه دادم دلی که با امام باشه را زیارت کنم انگار امام رضا (ع) را زیارت کردم .

آقای قدمی با تبسمی گفت تو همیشه یک چیزی در آستین داری که رو کنی .

من هم سکوت کردم .

رسیدیم به مدرسه استثنایی مهر و وارد مدرسه شدیم بعد از صحبت با مدیر ، آقای قدمی پرسید چند تا پرسنل دارید مدیر گفتند 37 تا . آقای قدمی گفت هزینه سفرشان به مشهد با من ، برنامه ریزی کنید تا یک سفر به مشهد داشته باشند .

بعد از بازدید از کلاس و نشست با همکاران از مدرسه خارج شدیم.

در مسیر راه با خود فکر می کردم حضور آقای قدمی باعث شد تا یک نفر (خودم) نتواند به پابوسی امام رود (البته زیارت که می تونست از همین جا اتفاق بیافتد) اما 37 نفر فرصت پابوسی پیدا کردند .

شما فکر می کنید همکاران مدرسه مهر مرا به همراهشان خواهند برد ؟

/ 18 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی

کم آوردی، نه جالب بود[کلافه][کلافه][کلافه]

س م م ل

تلنگری به معلمین!!! علم بهتر است یا ثروت؟؟؟... معلم دخترک را صدا زد تا انشایش را با موضوع علم بهتر است یا ثروت بخواند دخترک با صدای لرزان گفت: ننوشته ام، معلم او را با خط کش چوبی تنبیه کرد دخترک در حالیکه دستهای قرمز و بادکرده اش را به هم میمالید زیر لب گفت: ثروت بهتر است اگر داشتم دفتری میخریدم و انشایم را می نوشتم ...

دوست نزدیک اما دور

سلام گاهی نمیدانم چرا برخی سریع قضاوت می کنند من ناراحت میشوم وقتی همکاری با این اوصاف نگارش می کند ومتاسف می شوم از این همه صریح الهجه بودن ابتدایی و استثنایی هردو در هم تنیده اند وجدا از هم نیستن هردو با کودکان معصوم سرو کار دارد و قلب یک معلم باید برای هردو گروه بتپد مگر تادیروز این دوگروه باهم کار نمی کردند.شما مدیریتتان درست است وموفق باشید جناب معاون.

تقی زاده دیوا

بادرود وسلام خدمت حاج اقا میرشفیعی داشتم درنت چرخی می زدم لنگر شما راپیداکردم خوشحال شدم که ازاین طریق بیشترازبیاناتتان (مجازی) استفاده می کنم ضمنا فرصتی پیش اومده تا به عنوان یک مدیر وهمکار از حمایت وحضورتان درمراسم معارفه ریاست اداره اموزش وپرورش منطقه مون تشکر کنم . موفق باشین

آموزگار

باسلام وعرض خسته نباشید خدمت شما چندنظراصلاحی درمورد دفاتر ارسالی به مدارس 1-دفترثبت فرایند یادگیری وعملکردتحصیلی الف)جداول شماره ی5(زمان بندی برای تدریس)و9(نتایج کیفی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در نوبت اول و دوم)را در چندین صفحه چاپ نمایید(6صفحه یا6جدول جداگانه،هرپایه جدا)تا درکلاس های چندپایه هم مورداستفاده قرارگیردواین جداول توسط معلمان زحمت کش چندپایه هم تکمیل گردد. ب)ستون مربوط به نام ونام خانوادگی دانش آموزان درجداول شماره های1،2و8خیلی کوچک بوده وحتی نام برخی دانش آموزان که دوقسمتی می باشدجانمیگیردمثلاسیده.....یاامیرحسین و...!چه رسدبه نام خانوادگی. ج)جدول شماره ی8(ارزیابی ماهانه عملکرددانش آموز)در ردیف اول که ماه ها نوشته می شود فقط مهر،آبان وآذر نوشته شده که مطمئنا اشتباه تایپی وچاپی می باشدامید است بادقت بیشتر توسط دوستان درسال های آتی رفع گردد. 2-دفترشورای معلمان صورت جلسات ماهانه صفحه ارسال به اداره وبایگانی درمدرسه در2صفحه پشت سرهم چاپ شده دریک برگه.به نظرمن اگرمدیری بخواهد نسخه ای رابه اداره ارسال کندوازآنجایی که اداره نسخه اصلی صورت جلسه رامی خواهدمدیرمحترم باید برگه را جداکرده وبرای بایگانی بایدر

دوست نزدیک اما دور

سلام توروخدا عوض کنید ومطلب جدید بگذارید.[ناراحت]

رهگذر

چه فرقی بین مدرسه هیت امنایی ومدرسه عادی دولتی هست ؟ تابحال بهش فکر کردید؟ وقتی کاراشون یکی هست چرا باید پول بدهیم گناه بچه ها چیه که باید چهل نفر در یک کلاس باشند؟ از ان آموزگار چه انتظاری دارید چه کند ؟چه آموزش دهد وچطور آموزش دهد؟

ایمان

سلام استاد عزیز در سال 90 شاگرد شما در مرکز تربیت معلم بابل بودم امیدوارم همونطور استادانه اموزش ابتدایی را اداره کنید

ناصر

سلام استاد گرامی: در حال حاضرمعلم ابتدایی منطقه ی بلده هستم ،در سال 90افتخار شاگردی شما را در تربیت معلم بابل در درس مدیریت مدارس داشتم و مطالب زیادی از محضر شما فرا گرفتم امیدوارم همواره موفق باشید.

میرشفیعی

سلام همکلاسیهای خوبم ایمان و ناصر عزیز ،