کنفرانس ریاضی

سلام

امروز از صبح شاهد تلاش و کوشش معلمان کوشا و علاقمندی بودم که از نقاط مختلف استان برای شرکت در اولین کنفرانس ریاصی پایه ششم ابتدایی در دانشگاه فرهنگیان قائمشهر گرد هم آمده بودند.

این کنفرانس با همکاری اداره کل آموزش و پرورش مازندران (معاونت آموزش ابتدایی) و انجمن علمی ریاضی استان و دانشگاه فرهنگیان قائمشهر برگزار گردید.

نکات ذیل قابل توجه و جالب برای اینجانب بوده است

- همه مهمانان (معلمان و مدعوین ) به موقع حضور پیدا کردند و تا پایان برنامه (اختتامیه) بدون تعدیل حضور فعالانه داشتند . (از ساعت 8 صبح تا 18 بدون استراحت ).

- در این کنفرانس همزمان در 6 کارگاه بصورت موازی 30 سخنرانی منتخب توسط معلمان ارائه گردید. و حدود 70 پوستر منتخب به نمایش گذاشته شده بود.

- در تمام این سخنرانی ها معلمان از فن آوریهای نوین استفاده می نمودند .

- به هر کلاسی که برای استفاده از سخنرانی معلمان وارد شدم شاهد آن بودم که تعدادی از افراد داخل کلاس سر پا ایستاده بودند.کاملا مشهود بود که عوامل اجرایی این میزان علاقه را در همکاران  پیش بینی نمی کردند.

با توجه موارد قوق بر خود می بالم و افتخار می کنم که در جمع معلمان دلسوز و پرتلاش ابتدایی در این کنفرانس حضور داشتم . و امیدوارم بتوانم شاکر زحمات همکارانم در معاونت آموزش ابتدایی استان و شهرستان و مناطق  و همچنین همکاران خوبم در انجمن علمی ریاضی و دانشگاه فرهنگیان قائمشهر باشم .

 

 

/ 2 نظر / 11 بازدید
شجاعي

سلام خواستم اولين نفري باشم که خالصانه از تلاش هاي شما تشکر مي کنم. اين حرف فقط من نيست بلکه همه ازتلاش هاي صادقانه شما تشکر مي کردند.ما هم به خود مي باليم که شما سکاندار اموزش ابتدايي استان هستيد.

خدیجه وکیلی

با سلام وعرض سلامت باشید به مطالب جالبی اشاره کردید امیدوارم فرمایشات ونظرات علمی تان در عمل هم قابل اجرا باشد.