اخراجی ها

سلام

اخیرا اقداماتی در خصوص برخورد با اشرار و مسئله بد حجابی آغاز شده . البته این مسئله مگر در طول دوران انقلاب  صورت نمی گرفته؟

در فیلم اخراجی ها ساخته ده نمکی وقتی فرمانده نتوانست ارازل و اوباش را اصلاح کند با این مبنای منطقی که برای اصلاح ديگران٬ فرد اصلاح گر باید صالح باشد ٬ شروع به تنبیه خود کرد و دستور بشینم برپا را داد.

وحالا هم من بعنوان یک معلم جامعه فرمان بشینم بر پا را برای خودم می دهم.

چون تربیت یافته گان این جامعه و ...

افراد شرور را در تهران بعد از دستگیری آفتابه به گردن در خیابانها می گردانند در فیلم های که خود ساخته اید بیان کردید که اينها می توانند معبر مین های دشمن را با شهامت باز کنند.

رهبر معظم انقلاب فرمودند که امروز بر خورد دشمن با ما در هجمه فرهنگی است.

دیروز جوانان ما در هجمه نظامی وقتی آسیب می دیدند جانباز محسوب و بر همه ما واجب بود تا ....

ولی امروز به دلیل ضعف نهاد های فرهنگی و انتظامی جوانان ما در هجمه فرهنگی بعد از آسیب دیدن ٬ دشمن محسوب شدند .

و امروز چون قصور از خودمان است بهترین راه را برخورد با آسیب دیدگان می دانیم.

روزی در هجمه نظامی به دلیل عملکرد خوبمان  آسیب دیدگان هجمه را ولی نعمت می دانیم و روزی دیگر ...

در یک جا با علت برخورد می کنیم ولی در جایی دیگر با معلول !

ارازل و اوباش و بد حجاب معلول هجمه فرهنگی هستند.

حتما دیده اید  دختران بد حجابی را همراه مادران محجبه و چادری ٬ اگر از اون مادر بپرسید گناه را به گردن جامعه میاندازد و یا صريح از دخترش دفاع می کند که نه دخترم نماز می خواند حالا این اشتباه را هم دارد مگر شما هيچ اشتباهی نداريد؟

این همه تاکید رهبر در خصوص مقابله با هجمه فرهنگی ٬ به دلیل کج اندیشی برخی به مبارزه با آسیب دیدگان هجمه فرهنگی مبدل شد.

آیا کسی که در جنگ زخمی شده بود را به دلیل زخمی شدن محاکمه کردیم و آیا زخمی شدن در جنگ به منزله ضعیف بودن فرد در تاکتیک های نظامی بوده و یا قلمداد می شده است؟

چرا حدس نمیزنیم که آسیب دیده جنگ فرهنگی نیز ممکن است در شرایط نامطلوبی قرار داشته و یا سنگر خوبی نداشته است و یا شاید در حال پاتک دچار حادثه شده و يا حمله دشمن سنگين بوده؟

خلاصه اینکه مصلحان باید صالح باشند و جوانان و مردم را در مقابل خود ندانند بلکه مثل یک مادر به فرزند خود عشق بورزند و بدون قید و شرط دوست بدارند جوانان و مردم را .

نه اینکه اگر خوب بودی و اگر با حجاب بودی و اگر ... دوستت دارم.

اگر مشروط دوست داشته باشیم نمی توانیم اصلاح کنیم.

يادمان باشد امام عزيز و معمار انقلاب فرمودند جنگ نظامی جهاد اصغر بوده ولی جهاد با نفس که در هجمه فرهنگی و اقتصادی و ... معنی دارد جهاد اکبر است.

فعلا بشینم و بر پا را ادامه میدهم تا شاید خدا کمکی کرد و به جای گله مله٬  پله مله بسازیم برای اصلاح خود.

/ 9 نظر / 15 بازدید
خودی

سلام به خوانندگان اين مطلب ميگويم این آدرس را مراجعه کنيد. http://www.persianblog.ir/posts/?weblog=shabshekan.persianblog.ir&postid=6875041

اژدهای غمگین

سلام. وبلاگ داستانهای تخیلی من و اژدها آپدیت شد. سری هم به ما بزن

حامد

سلام حاجی ياد اين شعر افتادم که نصيحت همه عالم چو باد در قفس است به گوش مردم نادان چو آب در غربال

حسين غفاری

ضمن عرض تسلیت به مناسبت هتک حرمت به حرم اهل بیت (ع) فاطميه نزديک است . زمانش فرا رسیده دستهايی که می خواهند انتقام سيلی زهرا را بگيرند . دستهايی که می خواهند روی شانه های علی جای بگيرند تا مرهم دلش درين غم باشند و دستهايی که می خواهند بر سر طفلان علی کشيده شوند تا داغ دلشان را التيام بخشند بالا بروند . آقا امام زمان (عج) می خواهند آن ها را بشمرند . خدايا يعنی به ۳۱۳ می رسند ؟ برنامه ی تسليت به آقا امام زمان ( عج) . اگر می خواهید دستتان را بالا ببرید پيغام بگذاريد تا شما را خبر کنيم . هيئت حضرت باب الحوائج حضرت ابوالفضل (ع)

ترانه

بابا جون مادرتون دست ورداريد مردم واسه ننه باباشون تو ايران عزاداری نميکنن حال شما برای کسی که تخت سلطنت (امامت)رو گرفته........ تسليت ميگين دستمال زنها

مهدی

اول سلام بعد از سلام هم من می خواستم بگم که اين کاری که تازه شروع شده اگر مبارزه با مانکن ها و ارازل واقعی باشه هيچ ايرادی نداره ضمنا تو جه داشته باشيد نيروی انتظامی مسوليت فرهنگ سازی نداره شما در اموزش و پرورش چه کرده ايد؟ اين يک اصل تاييد شده است که در جامعه هم بايد اموزش داد يا به اصطلاح فرهنگ سازی کرد هم بايد رفتار سازی کرد اگر يک دزد به خانه شما وارد شود شما فرهنگ سازی می کنيد و با او کاری نداريد و می گوييد اينه را که بردی بيا کليد اون اتاق را هم بهت بدم اونا رو هم ببر بعد بيا من برات فرهنگ سازی کنم

تت

لتاتات

افلیج نکته سنج

شبیه دخترا عکس گرفتی! (عکس لوگوی وبلاگت رو میگم)