روز معلم

سلام

هفته معلم گذشت در اين ايام مشغله کاری زيادی داشتم به طوری که در اين مدت فرصت اينکه به کامپيوتر منزل سری بزنم را نداشتم تا اينکه فرصت شد امروز کامپيوتر را روشن کردم تا سری به وبلاگ نويسان محترم زده باشم که تصويری به رويم باز شد و روز معلم را به من تبريک گفت و تازه متوجه شدم که از روز اول هفته معلم همسرم برای ابراز احساساتش تصويری را طراحی نموده و در قسمت استارت آپ قرار داده تا مرا غافل گير کند ولی برام جالب بود که اين همه مدت منتظر مانده و تحمل خستگی هايم را نموده تحمل کسی که حداقل هر شب يک ساعت را با کامپيوتر سر می کرده اين بار يک هفته به طرف کامپيوتر نرفته تا هنر و ابراز احساسات همسرش را ببيند.

پيام تبريك همسرم به مناسبت هفته معلم

البته اين با جشن تولد چهار سال قبلم به در .

می خواهيد بدانيد چه گذشته بود ٬ بله من متولد هشتم اردبيهشت هستم يعنی ماه دوم سال و خانم با بچه ها برای غافلگيريم جشنی ترتيب داده بودند ( کيک و شيرينی و شمع و ...) و برق اتاق را خاموش کردند و مرا صدا زدند وبا روشن کردن شمع يک صدا تولدم را تبريک گفتند که من گفتم ممنون ولی من شش روز ديگه به دنيا می آم ٬ احتمالا درست حدس زديد آنها دوم اردبيهشت را جشن گرفته بودند .

ضمنا امسال همکاران خوبم در اداره برايم جشن تولد گرفتند و برای اينکه غافلگيرم کنند با من هماهنگ نکردند که  من هم به جلسه ای رفته بودم و تا آخر وقت بر نگشتم و مجبور شدند دو روز بعد از تولدم شرمنده ام کنند .

 

/ 9 نظر / 11 بازدید
ع ميرشفيعي

سلام اميدوارم هر روز زندگيت تولدی دوباره باشد. روز معلم و سالروز تولدت را تبريک عرض می کنم موفق باشيد

Setareh

سلام.تولدت را تبريک می گويم.اميدوارم که هميشه سايه ات بالا سر خانواده ات باشد:)

یه مرد امیدوار

بنده هم تبريک عرض می‌کنم. خوشحال می‌شوم به من سر يزنين. موفق باشين و اميدوار

آموزگار شيرين بيان

بنده هم تبريک می گويم اميدوارم به من هم سر بزنيد ضمنا ياد بروبيای قديما را هم که برای نامگذاری ها به وجود می آمد گرامی می دارم رسم قشنگی بود

شیدا

سلام منهم به شما تبريک عرض می کنم . به من هم سربزنيد منو خوشحال کنيد موفق باشيد

ع ميرشفيعي

سلام برادر ارجمند - ممنون از اينکه به ما سر زديد و نظر داديد اميدوارم نوشته هايم مفيد واقع گردد.

مادر سپید

سلام حالا با اين همه تاخير پست شما ما کدام رو تبريک بگيم روز معلم روز تولد يا ؟ .... همه اش مبارک باشد !

s.noroz mirshafiy

با سلام من هم امروز با وبلاگ شما اشنا شدم خيلی خوشحال شدم منتظر مطالب جالبتری از شما هستم در ضمن سالروز رحلت حضرت امام خمينی را به شما تسليت عرض می نمايم موفق باشيد . دوستدار شما سيد نوروز

ebrahem

سلام اميدوارم که حالتان خوب باشد در مورد يخچال شاهدژ مطالبی را بنويسيد تشکر