تلنگر

سلام

واقعا وقت برای نوشتن نداشتم . البته این به این معنی نیست که خیلی حرف های مهم دارم . 

بلکه این فقط یک عذر خواهیست از اونهایی که هی به این صفحه مراجعه می کنند و چیز جدیدی نمی بینند و به همه کسانی که از طرق مختلف به من پیام می دهند که چرا نمی نویسم .

الان هم که تصمیم گرفتم بنویسم در مسیر راه توی ماشین هستم و بخاطر یک پیام در واتس آپ  که یکی از همکاران نوشت تغییر نمی دهید.

امروز در جلسه ای بابت آموزش دانش آموزان افغانی که فاقد مدارک هویتی هستند صحبت می کردم که دبیر  جلسه گفت انقدر از حقوق شان گفتی که ما فکر کردیم سفیر افغانستانی .

واقعا ما آدما  چقدر برای دیگران حق قایلیم . چه چیزهایی موجب برتری ماست اینطرف خط بدنیا آمدی یا اونطرف . ( مرز )

اگر اونطرف بدنیا اومدی که هیچی خیلی ما برتریم . و اگر اینطرف بدنیا اومدی که خوب نصف مشکل حل هست ولی خوب حل حل که نه ، باید ببینیم بابات کدوم طرف بدنیا اومد .

وای خدا من چکار کنم که بابام ....

بگذریم ما خودمان مشکلات (نه نه ) تبعیض هایی بین خودمان داریم که هم اینطرف بدنیا اومدیم و هم جد و آبا ما .

راستی بچه شهیدی ؟ نه

بچه جانبازی نه ؟

نه بابا جنگ خیلی وقته تمام شده .

پس تو تو مدرسه شاهد چیکار می کنی ؟ آها بگو پس چرا داری میسوزی !،

بله فرم امتیازها ثابت می کنه من برترم و باید در مدرسه برتری درس بخونم . فرم امتیاز دیگه چیه ؟ بله بابات چیکاره ؟ پول داری  و ...... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 22 نظر / 51 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جمعی از شاگردان شما

سلام استاد در یکی از دور ترین نقاط مشغول هستیم جایی که حتی مژه های ادم یخ میبنده اما دریغ از ذره ی توجه چه از جانب شما و چه از جانب مسئولان اداره خودمان در طول این چند سال چیزی جز ازار اذیت از مسئولان اداره ندیدیم اینجا یک ایالت خودمختار است هرچه خواستن به سر ما اوردن ولی دم نزدیم (از غیبت زدن بی مورد تا برگزاری کلاسها کارگاهی در روز های تعطیل )مارا از خانواده خود هفته ها دور میکنن حتی برای یکی از بچه ها در روز جمعه غیبت رد شده است به داد ما برسید

نگران

سلام آقای میر شفیعی یک کم کارشناسان شهرستان ها رانصیحت کنید که برای مچ گیری نیایند مگر چه قدر حقوق می گیریم که این قدر کار وفعالیت داشته باشیم مگه خودشان وقتی معلم بودند چی بودند لطفا فقط در جلسات حرف های قشنگ نزنید عمل هم چیز خوبی است اول که شما آمدید ما معلم ها خیلی خوش حال شدیم اما حالا صد رحمت به خانم موحدی

میرشفیعی

سلام واقعا شرمنده ام که نمی تونم بنویسم (یعنی فرصت نمی کنم) این دوست نگران ما هم مطالبی نوشتند که نظارت کارشناسان را با میزان دریافتیشان قیاس کردند . ومن هم یادم نمی آد که ادعا کرده باشم از سرکار خانم موحدی برترم و خود را شاگرد همه معلمان می دانم .

نگران

سلام خداراشکر جواب دادیداما کامل نیست تحول ایجاد کنید[تلفن]

ناشناس

نظارت بله اما کارشناسان شما دنبال مچ گیری وضعف معلمان میگردند. کاش ما معلمان هم یکی و داشتیم که این طور که شما از کارشناسان تماما سیاسی و باندی تون حمایت می کنین از ما معلمان هم دفاع میکرد.

شعار دادن خیلی راحته.تصمیمات واقدامات شما اینو نشون نمیده؟ 1-حذف قانون تقلیل خدمت نیروهای20سال به بالای ابتدایی. ممنوعیت به کارگیری نیروهای ابتدایی در پست های حساس اداری واجرایی. 3-ممنوعیت تبدیل وضعیت نیروهای ابتدایی. 4-ممنوعیت تحصیل نیروهای آموزشی در تحصیلات تکمیلی در طول هفته با آگاهی ازاینکه تمام مراکز آموزش عالی ودانشگاهها روزهای پایان هفته تعطیل میباشند.خودتون چطور درس خوندین؟ 5-مخافت باانتقالی نیروهای زن متاهلی که ازشرق استان مجبورند دست ازهمسر وخانواده بکشندوجمعه تا4شنبه به غرب استان بروند. هیچ معلمی چنین شاگردی نمیخواد.

سلام آقای معاون یکی از مواردنظارتی کارنشناسان شما رامی نویسم که بدانید حق با معلم است من در پایه اول درس می دهم نا کارشناس تان فرمودند چرا در دفتر فرایندی مطالعات اجتماعی وهدیه اسمان را پر نکردی هر معلم مبتدی می داند که درکلاس اول درسی با عناوین فوق وجود ندارد ومسئول شمایید که این گونه با اعصاب معلم بازی می شودخواهشا رسیدگی نمایید.

سلام آقای میرشفیعی معاون محترم آموزش و پرورش استثنایی استان مازندران. دلایل: 1-لغو سفرتان به مشهد وعدم حضورتان درجلسه معاونان آموزش ابتدایی سراسر کشور درمشهد به میزبانی دفتر انتشارات وتکنولوژی آموزشی به خاطر سفر دکترقدمی رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور وهمراهی کردن ایشان در بازدید از مدارس استثنایی ساری. 2-اجبار کردن به مسئولان ایتدایی استان که حتما یک فیلم از تدریس معلمان استثنایی هم به جشنواره الگوهای برتر تدریس معلمان ابتدایی استانی ارسال شود. 3-تلاش برای این که معلمان استثنایی هم مشمول 20درصد افزایش حقوق معلمان ابتدایی گردند وبه خاطر رسیدن به این هدفتان معاون آموزگاران که هم معاون وهم آموزگار 1تا6پایه ابتدایی هستند را حذف نمودیددر صورتی که معلمان استثنایی سال گذشته هم افزایش مشابه داشتند. 4-در بازدیدهایتان از مناطق حتما از مراکز و مدارس استثنایی بازدید دارید. همه ی این کارها در حالی است که آموزش و پرورش استثنایی استان تشکیلات و مسئول جداگانه(آقای حسینی) دارد.

اولیا

خیلی جالبه 28 اسفند رادیو و تلویزیون اعلام کرده بود که وزارت آموزش و پرورش ارائه ی هرگونه تکلیف نوروزی را ممنوع و تخلف اعلام کرد ولی شما تو مازندران 2 تا پیک نوروزی دادید.چرا؟

چیه هی بیت المال وهدرمیدین روجین چاپ می کنین؟