لنگر

 
لنگر روستايي سرسبز و خوش آب و هوا از شهرستان ساري -------------------- لنگر نام زادگاه نويسنده این وبلاگ است

روز معلم

سلام

هفته معلم گذشت در اين ايام مشغله کاری زيادی داشتم به طوری که در اين مدت فرصت اينکه به کامپيوتر منزل سری بزنم را نداشتم تا اينکه فرصت شد امروز کامپيوتر را روشن کردم تا سری به وبلاگ نويسان محترم زده باشم که تصويری به رويم باز شد و روز معلم را به من تبريک گفت و تازه متوجه شدم که از روز اول هفته معلم همسرم برای ابراز احساساتش تصويری را طراحی نموده و در قسمت استارت آپ قرار داده تا مرا غافل گير کند ولی برام جالب بود که اين همه مدت منتظر مانده و تحمل خستگی هايم را نموده تحمل کسی که حداقل هر شب يک ساعت را با کامپيوتر سر می کرده اين بار يک هفته به طرف کامپيوتر نرفته تا هنر و ابراز احساسات همسرش را ببيند.

پيام تبريك همسرم به مناسبت هفته معلم

البته اين با جشن تولد چهار سال قبلم به در .

می خواهيد بدانيد چه گذشته بود ٬ بله من متولد هشتم اردبيهشت هستم يعنی ماه دوم سال و خانم با بچه ها برای غافلگيريم جشنی ترتيب داده بودند ( کيک و شيرينی و شمع و ...) و برق اتاق را خاموش کردند و مرا صدا زدند وبا روشن کردن شمع يک صدا تولدم را تبريک گفتند که من گفتم ممنون ولی من شش روز ديگه به دنيا می آم ٬ احتمالا درست حدس زديد آنها دوم اردبيهشت را جشن گرفته بودند .

ضمنا امسال همکاران خوبم در اداره برايم جشن تولد گرفتند و برای اينکه غافلگيرم کنند با من هماهنگ نکردند که  من هم به جلسه ای رفته بودم و تا آخر وقت بر نگشتم و مجبور شدند دو روز بعد از تولدم شرمنده ام کنند .

 

پيام هاي ديگران ()        link        سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ،۱۳۸٤ - سیدعیسی میرشفیعی

مکافات الهی

سلام

در نشريه هفتگی صدرا (استانی) شماره ۳۸ سوم اردبيهشت ۸۴ مطلبی خواندم که خيلی جالبه.

عنوان مطلب: خليفه کشی را ياران خاتمی باب کردند.

قسمتی از مطلب اينه: به هر تقدير تند روان چپ از سر غفلت هاشمی را تخريب کردند تا در خلاء او مشروعيت يابند و به نظر می رسد افراطيون امروز به تخريب او قانع نباشند تا ايران را از توانايی و اقتدار او محروم کنند .

اگر او نيايد و يا از او در برابر سيل هجوم افراطيون راست و چپ دفاع نکنيم ٬ نتيجه طبيعی آن بروز بحرانهای گوناگون و عقب ماندگی و نتيجه وضعی آن مکافات الهی است. البته با توجه به نکات مهم اخلاقی و مديريتی هاشمی می توان پيش بينی نمود .....

وقتی مطلب فوق را می خواندم به کلمات خليفه کشی و مکافات الهی برخورد می کردم به ذهنم شعار های نماز جمعه دوران رياست جمهوری آقای هاشمی می آمد که : 

مخالف هاشمی           مخالف ...... است

لذا با آن سابقه تاريخی مقدس ! که مخالفتش مرتد بودن را تداعی می کرد و سخنان سردبير در اين نشريه پيشتاز ! در عرصه تبليغات انتخاباتی !

پيشنهاد می کنم افرادی که قصد کانديدا شدن را دارند بهتر است بخاطر موارد ذيل انصراف خود  

 را اعلام کنند.

--با توجه به اينکه عدم حضور آقای ... بحرانهای گوناگون و عقب ماندگی را برای ملت به ارمغان می آورد بهتر است دست برداريد.

--به خاطر اينکه نتيجه وضعی نيامدنش مکافات الهی را به دنبال  دارد فقط به خاطر ملت پشيمان شويد.

--برای اينکه انتخابات پرشورتر ٬ سالمتر و بدون رقيب داشته باشيم اين بار را کنار ه بگيريد.

با همه موارد فوق کار مردم را  راحت تر خواهيد کرد لذا شما را دعا خواهند کرد و آقای ... هم به اين نتيجه خواهد رسيد که کسی ديگری برای اداره مملکت پيدا نخواهد شد.

 

 

پيام هاي ديگران ()        link        یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ،۱۳۸٤ - سیدعیسی میرشفیعی

وحدت

سلام

 در منطقه ما ضرب المثل معروفی هست « برادران جنگ کنن  ابلهان باور »

برنامه های هفته وحدت را که می ديدم اين ضرب المثل به ذهنم خطور کرده و با خود فکر می کردم که اين برادران با هم مشکلی ندارند و در بسياری از مناطق کشور در کنار همديگر زندگی می کنند با هم در يک مدرسه درس می خوانند با هم کار می کنند ٬ با هم معامله می کنند و ...

آنچه که مهم هست اينه که اين برادران با هم جنگ نمی کنند ولی ابلهان می خواهند به زور القاء کنند که اين برادران جنگ دارند . ايراد ما اينه که  نوع عکس العملمان ضرب المثل بالا را به ذهن ها يادآوری می کند .

ميلاد رسول اکرم را به همه مسلمين جهان تبريک عرض می کنم. 

 

پيام هاي ديگران ()        link        شنبه ۳ اردیبهشت ،۱۳۸٤ - سیدعیسی میرشفیعی